Chałupki ul. Powstańców Śląskich – nieruchomość zabudowana

Szczegóły


Status: Przygotowywane do sprzedaży
  • powierzchnia działki gruntu 582 m2
  • powierzchnia użytkowa budynku 279 m2
  • w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę usługową, techniczną i rzemieślniczą

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

Wydział Zarządzania Nieruchomościami w Katowicach

tel.: 32 253 23 49, 519 034 724

Plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej 7

40-940 Katowice

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Nieruchomość zabudowana
powierzchnia użytkowa 279 m2
powierzchnia gruntu 582 m2
status Przygotowywane do sprzedaży
województwo śląskie
gmina Krzyżanowice
powiat Raciborski
miejscowość Chałupki

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej, oznaczonej numerem ewidencyjnym 248/1 o obszarze 582 m2 wraz z prawem własności posadowionego na niej budynku o powierzchni użytkowej 278,96 m2. Nieruchomość położona w miejscowości Chałupki przy ul. Powstańców Śląskich 26, gminie Krzyżanowice, powiecie raciborskim, województwie śląskim. Budynek posadowiony na przedmiotowej działce jest budynkiem trzykondygnacyjnym, wybudowanym w technologii tradycyjnej, murowany z cegły pełnej. Działka posiada kształt prostokąta, ukształtowanie ternu płaskie bez wyraźnej mikrorzeźby. Nieruchomość posiada dostęp do infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej oraz telefonicznej. Nieruchomość położona jest w otoczeniu dworca PKP, gdzie aktualnie mieszczą się siedziby i przedstawicielstwa spółek kolejowych. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa, jedno i wielorodzinna oraz magazynowo – usługowa Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przedmiotowa nieruchomość położona jest w strefie przeznaczonej pod zabudowę usługową, techniczną i rzemieślniczą. Nieruchomość objęta jest Księgą Wieczystą nr GL1R/0003180/0 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Raciborzu V Wydział Ksiąg Wieczystych.

Na pierwszym piętrze budynku zlokalizowany jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 54,98 m2, który jest przedmiotem najmu na czas nieokreślony.

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij