Chełst – nieruchomość niezabudowana

Szczegóły


Status: Przygotowywane do sprzedaży
  • powierzchnia działki gruntu 5.601 m2
  • w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, działka przeznaczona jest w części pod zabudowę zagrodową i zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, a w części pod usługi sportu
  • działka położona w strefie ochronnej stanowisk archeologicznych

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

Wydział Zarządzania Nieruchomościami w Poznaniu

tel.: 061 869 72 11, +48 502 016 607

ul. Głogowska 17

60-943 Poznań

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Nieruchomość niezabudowana
powierzchnia gruntu 5 601 m2
status Przygotowywane do sprzedaży
województwo wielkopolskie
gmina Drawsko
powiat Czarnkowsko-Trzcianecki
miejscowość Chełst

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki nr 64/3 o powierzchni 5.601 m² położonej w miejscowości Chełst, gminie Drawsko, powiecie czarnkowsko-trzcianeckim. Działka przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego w części pod zabudowę zagrodową i zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (symbol planu RM/MN) i w części pod usługi sportu (symbol planu US). Działka położona w strefie ochronnej stanowisk archeologicznych.
Wieś Chełst położona jest w północno-zachodniej części Gminy Drawsko, w obrębie nr 0002 Chełst Zachód. Odległość miejscowości od siedziby gminy – wsi Drawsko wynosi około 5 km. Urzędy administracji państwowej i samorządowej znajdują się w centrum miejscowości gminnej oraz miejscowości powiatowej Czarnków w odległości około 47 km. Przez wieś przebiega droga wojewódzka nr 181 łącząca Drezdenko z Czarnkowem.
Działka posiada dobre położenie na terenie Gminy i korzystne z punktu widzenia otoczenia. Dojazd do nieruchomości odbywa się z utwardzonej drogi asfaltowej o małym natężeniu ruchu samochodowego. Nieruchomość położona w sąsiedztwie terenów wiejskiej zabudowy mieszkaniowej oraz terenów rolnych. Kształt działki regularny, foremny wielobok, konfiguracja terenu płaska. Działka porośnięta roślinnością trawiastą, krzewami i drzewami. Na działce znajduje się drewniana szopa nie związana trwale z gruntem. Teren działki częściowo ogrodzony. W przylegającej drodze znajdują się sieć wodociągowa i energetyczna.

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij