Kamionki – lokal użytkowy

Szczegóły


Status: Przygotowywane do sprzedaży
  • powierzchnia gruntu:  3016 m2
  • powierzchnia użytkowa:  132,46 m2  ( dotyczy lokale,  budynki )
  • brak MPZP w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Giżycko działka nr 61 częściowo znajduje się w granicach obszarów zwartej zabudowy wskazanych do kontynuacji oraz uzupełnień zabudowy na cele mieszkaniowo-usługowe oraz działalności gospodarczej rolniczej i nierolniczej a częściowo w granicach obszarów rolniczej przestrzeni produkcyjnej, prowadzenia działalności rolniczych oraz zalesień.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

Wydział Zarządzania Nieruchomościami w Białymstoku

tel.: 502 338 116; 85 662 35 51

ul. Kolejowa 26

15-959 Białystok

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Lokal użytkowy
powierzchnia użytkowa 47 m2
status Przygotowywane do sprzedaży
województwo warmińsko-Mazurskie
gmina Giżycko
powiat Giżycki
miejscowość Kamionki

Lokal użytkowy oznaczony nr 2 o powierzchni użytkowej 47,15 składający się z 4 pomieszczeń usytuowanych na parterze w budynku mieszkalnym, oraz pomieszczeń przynależnych: jedno pomieszczenie na parterze o powierzchni użytkowej 11,84 m², dwa pomieszczenia na poddaszu o łącznej powierzchni użytkowej  20,17 m², jedno pomieszczenie w piwnicy o powierzchni użytkowej 8,74 m2, oraz trzech pomieszczeń w budynku gospodarczym o łącznej powierzchni użytkowej 44,56 m2, wraz z udziałem  13246/18512 w częściach wspólnych  budynków oraz  w prawie własności działki gruntowej nr 61 obszaru 0,3016 ha położonej w miejscowości Kamionki 19, gm. Giżycko, pow. giżycki, woj. warmińsko – mazurskie.
Działka nr 61 położona w obrębie geodezyjnym Kamionki nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W obowiązującym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Giżycko (uchwała Nr XLIII/463/2018 Rady Gminy Giżycko z dnia 27 lutego 2018 r.) działka nr 61 częściowo znajduje się w granicach obszarów zwartej zabudowy wskazanych do kontynuacji oraz uzupełnień zabudowy na cele mieszkaniowo-usługowe oraz działalności gospodarczej rolniczej i nierolniczej a częściowo w granicach obszarów rolniczej przestrzeni produkcyjnej, prowadzenia działalności rolniczych oraz zalesień. Na terenie Gminy Bisztynek nie został wyznaczony obszar rewitalizacji, na którym położona jest przedmiotowa działka. Działka nie znajduje się w Gminnej Ewidencji Zabytków Gminy Giżycko.

 

 

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij