Łomianki – działka niezabudowana

Szczegóły


Status: Przygotowywane do sprzedaży

Planujesz zbudować dom i zamieszkać w spokojnej okolicy? Połączyć miejsce zamieszkania z miejscem pracy? Poczta Polska S.A. przygotowała dla Ciebie ofertę sprzedaży.


Dodatkowych informacji udzieli:

tel.: 22 505 30 81

ul.

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Inwestycyjne
powierzchnia gruntu 683 m2
status Przygotowywane do sprzedaży
województwo Mazowieckie
gmina Łomianki
powiat Warszawski Zachodni
miejscowość Łomianki

Poczta Polska S.A oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową niezabudowaną o pow. 683 m²., oznaczoną w ewidencji nr 867/2, położoną w Łomiankach przy ul. Warszawskiej 258, znajdującą się w użytkowaniu wieczystym Poczty Polskiej S.A.Działka zlokalizowana jest za Urzędem Pocztowym w tylniej części nieruchomości będącej
w posiadaniu Poczty Polskiej S.A. – z dojazdem urządzonym od ulicy Gościńcowej (równoległej do ul. Warszawskiej). Nieruchomość położona jest w rejonie Łomianek Starych w odległości ok. 1 km od centrum Łomianek oraz 20 km od centrum Warszawy, przy głównej arterii miasta. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o przybliżonych wymiarach ok. 34 mb x 20 mb. Nieruchomość jest ogrodzona ogrodzeniem z metalowych przęseł na podmurówce oraz siatką. Plac nieutwardzony. Zakrzewiony. Działka jest nieuzbrojona, lecz posiada dostęp do wszystkich sieci infrastruktury technicznej. Otoczenie nieruchomości stanowi: od strony zachodniej sąsiadująca bezpośrednio działka nr ew. 867/1 zabudowana budynkiem Urzędu Pocztowego UP Łomianki, od północy i południa zabudowa jednorodzinna wolnostojąca z różnych okresów, tereny usługowe oraz od strony wschodniej bezpośrednio ulica Gościńcowa, przy której zlokalizowane są również liczne domy jednorodzinne.

Zgodnie z obowiązującym MPZP „Stare Łomianki” zatwierdzonego Uchwałą Rady Miejskiej w Łomiankach Nr XXXII/227/2008 z dnia 30.12.2008 r. zbywana działka nr 867/2 znajduje się na terenie oznaczonym symbolem planistycznym UM6, gdzie podstawowym przeznaczeniem jest: śródmiejska zabudowa usługowo‐mieszkaniowa nieuciążliwa.

Wg EGiB: działka oznaczona, jako Bp ‐ zurbanizowane tereny niezabudowane.

Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta KW Nr WA4M/00454304/3 założona dnia 03.04.2017 r., która prowadzi X Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie.

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij