Łomianki – działka niezabudowana

Szczegóły


Status: Wystawione do sprzedaży
Termin licytacji: 23.08.2018
Cena wywoławcza: 252 000 zł

Planujesz zbudować dom i zamieszkać w spokojnej okolicy? Połączyć miejsce zamieszkania z miejscem pracy? Poczta Polska S.A. przygotowała dla Ciebie ofertę sprzedaży.


Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

Wydział Zarządzania Nieruchomościami w Warszawie

tel.: 22 505 30 81

ul. Świętokrzyska 31/33

00-941 Warszawa

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Inwestycyjne
powierzchnia gruntu 683 m2
status Wystawione do sprzedaży
termin licytacji 23.08.2018
cena wywoławcza 252 000 zł
województwo mazowieckie
gmina Łomianki
powiat Warszawski Zachodni
miejscowość Łomianki

Poczta Polska S.A oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową niezabudowaną o pow. 683 m²., oznaczoną w ewidencji nr 867/2, położoną w Łomiankach przy ul. Warszawskiej 258, znajdującą się w użytkowaniu wieczystym Poczty Polskiej S.A.Działka zlokalizowana jest za Urzędem Pocztowym w tylniej części nieruchomości będącej
w posiadaniu Poczty Polskiej S.A. – z dojazdem urządzonym od ulicy Gościńcowej (równoległej do ul. Warszawskiej). Nieruchomość położona jest w rejonie Łomianek Starych w odległości ok. 1 km od centrum Łomianek oraz 20 km od centrum Warszawy, przy głównej arterii miasta. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o przybliżonych wymiarach ok. 34 mb x 20 mb. Nieruchomość jest ogrodzona ogrodzeniem z metalowych przęseł na podmurówce oraz siatką. Plac nieutwardzony. Zakrzewiony. Działka jest nieuzbrojona, lecz posiada dostęp do wszystkich sieci infrastruktury technicznej. Otoczenie nieruchomości stanowi: od strony zachodniej sąsiadująca bezpośrednio działka nr ew. 867/1 zabudowana budynkiem Urzędu Pocztowego UP Łomianki, od północy i południa zabudowa jednorodzinna wolnostojąca z różnych okresów, tereny usługowe oraz od strony wschodniej bezpośrednio ulica Gościńcowa, przy której zlokalizowane są również liczne domy jednorodzinne.

Zgodnie z obowiązującym MPZP „Stare Łomianki” zatwierdzonego Uchwałą Rady Miejskiej w Łomiankach Nr XXXII/227/2008 z dnia 30.12.2008 r. zbywana działka nr 867/2 znajduje się na terenie oznaczonym symbolem planistycznym UM6, gdzie podstawowym przeznaczeniem jest: śródmiejska zabudowa usługowo‐mieszkaniowa nieuciążliwa.

Wg EGiB: działka oznaczona, jako Bp ‐ zurbanizowane tereny niezabudowane.

Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta KW Nr WA4M/00454304/3 założona dnia 03.04.2017 r., która prowadzi X Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie.

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij