Lubomierz – nieruchomość niezabudowana

Szczegóły


Status: Wystawione do sprzedaży
Termin licytacji: 18.03.2021
Cena wywoławcza: 30 000 zł
  • działka o powierzchni 0,1010 ha
  • w MPZP działka położona jest na terenie oznaczonym 33ZD – ogrody działkowe

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

Wydział Zarządzania Nieruchomościami we Wrocławiu

tel.: 75 767 58 24

ul. Pocztowa 9-10

58-500 Jelenia Góra

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Nieruchomość niezabudowana
powierzchnia gruntu 1 010 m2
status Wystawione do sprzedaży
termin licytacji 18.03.2021
cena wywoławcza 30 000 zł
województwo dolnośląskie
gmina Lubomierz
powiat Lwówecki
miejscowość Lubomierz

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 15 o powierzchni 0,1010 ha w miejscowości Lubomierz, gminie Lubomierz, powiecie lwóweckim, województwie dolnośląskim, objętej księgą wieczystą nr JG1S/00025530/1 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim, IV Wydział Ksiąg Wieczystych.  Sprzedawana działka zgodnie miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego  Gminy Lubomierz  jest na terenie oznaczonym symbolem 33ZD – ogrody działkowe (przydomowe ogródki warzywne). Plan ustala możliwość wprowadzenia elementów małej architektury oraz zespołów garażowych z wjazdem od strony ciągu pieszo – jezdnego. Teren  znajduje się w strefie „A” ochrony konserwatorskiej.  W związku z  Obwieszczeniem Burmistrza Gminy i Miasta Lubomierz w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części miasta Lubomierz w projekcie planu znajduje się zapis 10MNU – tereny zabudowy usługowej i mieszkaniowej.
Lubomierz  jest położony w odległości ok. 25 km od Jeleniej Góry oraz około 17 km od Lwówka Śląskiego, siedziby powiatu lwóweckiego. Lubomierz to jedno z najmniejszych i najstarszych miast w województwie dolnośląskim, z zachowanym średniowiecznym układem urbanistycznym. Prawa miejskie posiada od 1291 roku.
Nieruchomość znajduje się „na zapleczu” budynku numer 4 przy ul. Majowej (tuż za budynkiem), między dwoma drogami. Droga gruntowa nr 19 to granica działki od strony południowej, droga gruntowa nr 11 to granica działki od strony północnej.
Kształt działki regularny (wydłużony prostokąt). Na działce znajdują się elementy małej architektury, kwiaty, krzewy i drzewa owocowe. W sąsiedztwie działki biegną sieci: wodociągowa, kanalizacyjna, energetyczna i telefoniczna.
Ulica Majowa położona jest w strefie śródmiejskiej miasta, w sąsiedztwie zawartej przedwojennej zabudowy mieszkaniowej. W odległości ok. 500 m znajduję się Urząd Gminy i Miasta w Lubomierzu.

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij