Przelewice – nieruchomość zabudowana

Szczegóły


Status: Wystawione do sprzedaży
Termin licytacji: 07.07.2022
Cena wywoławcza: 170 000 zł
  • powierzchnia działki 0,4815 ha
  • na nieruchomości cztery budynki niemieszkalne, powierzchnia budynku użytkowo – mieszkalnego wynosi 185,47 m2, budynków gospodarczych 18,53 m2, 13,92 m2 oraz 5,10 m2;
  • przez teren działki przebiega sieć infrastruktury technicznej Orange Polska S.A. Przed sprzedażą nieruchomości ustanowione zostanie na rzecz Orange Polska S.A. ograniczone prawo rzeczowe w postaci służebności przesyłu o powierzchni 11,34 m2 dla infrastruktury teletechnicznej zlokalizowanej na działce nr 159 (infrastruktura zlokalizowana od fontu nieruchomości)
  • brak aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego, wg studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość częściowo na terenie zabudowy mieszkaniowej, częściowo na terenie gruntów ornych oraz sadów i ogrodów; dostęp do drogi publicznej bezpośredni;

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

Ośrodek Infrastruktury w Szczecinie

tel.: 91 440 14 64

Niepodległości 41/42

70-940 Szczecin

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Nieruchomość zabudowana
powierzchnia użytkowa 185 m2
powierzchnia gruntu 4 815 m2
status Wystawione do sprzedaży
termin licytacji 07.07.2022
cena wywoławcza 170 000 zł
województwo zachodniopomorskie
gmina Przelewice
powiat Pyrzycki
miejscowość Przelewice

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka numer 159, obszaru 0,4815 ha, położonej w miejscowości Przelewice pod adresem Przelewice 83, gmina Przelewice, powiat pyrzycki wraz z posadowionymi na niej stanowiącymi odrębny przedmiot własności czterema budynkami sklasyfikowanymi w ewidencji gruntów i budynków, jako pozostałe budynki niemieszkalne – jeden budynek o charakterze użytkowo – mieszkalnym oraz trzy budynki gospodarcze.
Przez teren działki 159 przebiega sieć infrastruktury technicznej Orange Polska S.A. Przed sprzedażą nieruchomości ustanowione zostanie na rzecz Orange Polska S.A. ograniczone prawo rzeczowe w postaci służebności przesyłu o powierzchni 11,34 m2 dla infrastruktury teletechnicznej zlokalizowanej na działce nr 159. Z ustanowieniem ograniczonego prawa rzeczowego, wiąże się prawo nieograniczonego i bezzwłocznego dostępu przez Orange Polska S.A. oraz pracowników służb technicznych działających na zlecenie Orange Polska S.A. oraz innych operatorów komunikacyjnych w trybie 24 h na dobę, przez 7 dni w tygodniu, przez wszystkie dni w roku, do infrastruktury teletechnicznej użytkowanej przez Orange Polska S.A. na teren nieruchomości opisanej wyżej.
Nieruchomość objęta jest księgą wieczystą numer KW Nr SZ2T/00010652/8 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Stargardzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Pyrzycach. Właścicielem udziału w wysokości 1/1 działki gruntu jest Skarb Państwa, zaś użytkownikiem wieczystym gruntu do dnia 5 grudnia 2089 r. oraz właścicielem budynków posadowionych na tym gruncie jest Poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie.

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij