Rozgarty – nieruchomość niezabudowana

Szczegóły


Status: Przygotowywane do sprzedaży
  • powierzchnia działki gruntu 1452 m2
  • działka położona na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, znajdująca się na terenie mieszkalnictwa jednorodzinnego
  • brak bezpośredniego dostępu do drogi publicznej, przysługuje ustanowiona na czas nieoznaczony, nieodpłatna służebność gruntowa drogi koniecznej

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

Ośrodek Infrastruktury w Gdańsku

tel.: +48 502 012 367

ul. Targ Rakowy 7/8

80-940 Gdańsk

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Nieruchomość niezabudowana
powierzchnia gruntu 1 452 m2
status Przygotowywane do sprzedaży
województwo kujawsko-Pomorskie
gmina Zławieś
powiat Toruński
miejscowość Rozgarty

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa stanowiąca niezabudowaną działkę o numerze ewidencyjnym 97/4 obszaru 0,1452 ha, położona w miejscowości Rozgarty, gminie Zawieś Wielka, powiecie toruńskim, województwie kujawsko – pomorskim.  Nieruchomość objęta księgą wieczystą TO1T/00018488/3 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych.
Odległość od drogi krajowej nr 80 Bydgoszcz – Toruń ok. 50 m, odległość od miasta Torunia ok. 10 km. Położenie nieruchomości w pośredniej części miejscowości, w odległości ok. 300 m znajduje się przystanek PKS, w dalszej odległości ok. 1,5 – 2 km szkoła podstawowa, przychodnia zdrowie oraz apteka. Działka zlokalizowana jest na granicy osiedla mieszkaniowego jednorodzinnego, posiada regularny kształt zbliżony do kwadratu, występują na niej pojedyncze zakrzewienia.
Dostęp do infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej, sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej  przy granicy z sąsiednimi nieruchomościami.
Działka położona na obszarze objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i znajduje się na terenie mieszkalnictwa jednorodzinnego, dla którego ustala się: przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; przeznaczenie dopuszczalne: usługi nieuciążliwe ten. takie, których uciążliwość zamykać się będzie w obrębie działki.
Brak bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. Na rzecz każdoczesnego właściciela bądź użytkownika wieczystego nieruchomości przysługuje ustanowiona na czas nieoznaczony, nieodpłatna służebność gruntowa drogi koniecznej, polegająca na prawie przejścia i przejazdu, przy czym zakres wykonywania tej służebności ograniczony jest do pasa gruntu o szerokości 5 m z istniejącego zjazdu z drogi publicznej na działce nr 97/3, objętej księgą wieczystą KW Nr TO1T/00102442/5 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych.

 

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij