Spychowo – nieruchomość zabudowana

Szczegóły


Status: Wystawione do sprzedaży
Termin licytacji: 20.02.2019
Cena wywoławcza: 305 000 zł

Planujesz zmianę miejsca zamieszkania? Chcesz zamieszkać w atrakcyjnie położonej nieruchomości w otoczeniu jezior? Poczta Polska S.A. przygotowała dla Ciebie ofertę sprzedaży.


Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

Wydział Zarządzania Nieruchomościami w Białymstoku

tel.: 85 662 35 51, +48 515 047 565

ul. Kolejowa 26

15-959 Białystok

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Nieruchomość zabudowana
powierzchnia użytkowa 323 m2
powierzchnia gruntu 2 617 m2
status Wystawione do sprzedaży
termin licytacji 20.02.2019
cena wywoławcza 305 000 zł
województwo warmińsko-Mazurskie
gmina Świętajno
powiat Szczycieński
miejscowość Spychowo

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek 116/2 i 116/3 o łącznej powierzchni 2617 m2 będące w użytkowaniu wieczystym, zabudowana  dwoma budynkami niemieszkalnymi  stanowiącymi jedną bryłę, o łącznej powierzchni użytkowej 279,70 m2, i budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 46,90 m2,  położona w miejscowości Spychowo przy ul. Mazurskiej 2, gminie Świętajno, powiecie szczycieńskim, województwie warmińsko-mazurskim.

Budynek  niemieszkalny  jest murowany z cegły, parterowy,  z poddaszem użytkowym częściowo podpiwniczony.  Obiekt wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, c.o. z własnego kotła gazowego znajdującego się w piwnicy. W gruncie usytuowane są przewody telekomunikacyjne nie będące własnością Poczty Polskiej S.A, na działce 116/3 znajduje się zbiornik na nieczystości płynne.

Nieruchomość położona jest w  typowo  turystycznej wsi , przy drodze krajowej nr 59. Odległość do Gminy Świętajno  wynosi ok. 11 km, od miasta powiatowego Szczytno ok. 28 km.  W miejscowości znajduje się, poczta, bank, szkoła, sklepy i kościół. Nieruchomość  jest  ogrodzona płotem z siatki stalowej z widokiem na jezioro Spychowskie. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkalna jednorodzinna. Odległość do jeziora ok. 200 m.

Przedmiotowa działka gruntowa znajduje się na terenie, dla którego nie opracowano aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się na terenie obszarów zabudowanych objętych przekształceniami zagospodarowania przestrzennego oraz obszar ochrony biocentrum Puszcza Piska w tym MPK z ZPK.

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij