Wierzbica – lokal użytkowy

Szczegóły


Status: Przygotowywane do sprzedaży
  • zgodnie z MPZP przedmiotowa nieruchomość położona jest na obszarze oznaczonym symbolem „39 U, KS – teren dla potrzeb usług i administracji, usług handlu, gastronomii, komunikacji, łączności, kultury, policji i bankowości, zabudowa mieszkaniowa do zachowania
  • lokal niemieszkalny o powierzchni użytkowej 166,20 m2
  • powierzchnia gruntu: udział wynoszący 1662/10248 części w działce o powierzchni 11 664 m2
  • nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym centrum miejscowości

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

Ośrodek Infrastruktury w Lublinie

tel.: +48 502 015 033

ul. Wacława Moritza 2

20-900 Lublin

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Lokal użytkowy
powierzchnia użytkowa 166 m2
status Przygotowywane do sprzedaży
województwo lubelskie
gmina Wierzbica
powiat Chełmski
miejscowość Wierzbica

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość lokalowa składająca się z lokalu niemieszkalnego o powierzchni użytkowej 166,20 m2, położonego na II piętrze budynku usługowego, oraz udziału wynoszącego 1662/10248 części w nieruchomości wspólnej, tj. w prawie użytkowania wieczystego gruntu oznaczonego jako działka nr ewid. 603/2 o pow. 1,1664 ha i w częściach wspólnych przedmiotowego budynku. Dla nieruchomości lokalowej prowadzona jest księga wieczysta Nr KW nr LU1C/00046870/5, zaś dla nieruchomości gruntowej prowadzona jest księga wieczysta Nr KW nr LU1C/00046868/8.
Lokal oferowany do sprzedaży wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, teletechniczną, centralnego ogrzewania z pieca na paliwo stałe znajdującego się w kotłowni w podpiwniczeniu budynku oraz wentylacji grawitacyjnej. Lokal położony jest w północnej, trzykondygnacyjnej, podpiwniczonej części budynku. W pozostałej części budynek jest jednokondygnacyjny (parterowy).
Teren działki, na którym wzniesiony został budynek zagospodarowany jest przez parkingi z urządzonymi ciągami pieszymi – podejściami do budynku z oferowanym do sprzedaży lokalem i podjazdem do budynku, zajezdnię autobusową PKS, w pozostałej części porośnięty jest trawą i pojedynczymi drzewami.
Nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym centrum miejscowości, niedaleko skrzyżowania ulic: Włodawskiej, Chełmskiej, Lubelskiej oraz Leśnej. Ulica Chełmska i Lubelska stanowią ciąg drogi wojewódzkiej nr 841. Nieruchomość znajduje się głównie w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej, usługowo-handlowej oraz usług publicznych.
Zgodnie z postanowieniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przedmiotowa nieruchomość położona jest na obszarze oznaczonym symbolem „39 U, KS – teren dla potrzeb usług i administracji, usług handlu, gastronomii, komunikacji, łączności, kultury, policji i bankowości, zabudowa mieszkaniowa do zachowania.
Nieruchomość  lokalowa usytuowana na II piętrze budynku usługowego położonego w strefie centralnej miejscowości Wierzbica, przy drodze wojewódzkiej 841, w odległości ok. 20 km od miasta powiatowego Chełm oraz ok. 60 km od miasta wojewódzkiego Lublin, w otoczeniu zabudowy usługowo-handlowej, usług publicznych oraz mieszkaniowej.
Wierzbica, ul. Włodawska 10, powiat: chełmski, województwo: lubelskie.

 

 

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij