Zduńska Wola – dwa budynki niemieszkalne

Szczegóły


Status: Przygotowywane do sprzedaży
  • łączna powierzchnia użytkowa: 362,58 m(budynki niemieszkalne: parterowy niepodpiwniczony – 191,70 m² , jednopiętrowy podpiwniczony – 170,88 m²)
  • dla przedmiotowej nieruchomości brak jest MPZP

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

Wydział Zarządzania Nieruchomościami w Łodzi

tel.: 502 015 605

Al. Tadeusza Kościuszki 5/7

90-940 Łódź

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Nieruchomość zabudowana
powierzchnia użytkowa 362 m2
powierzchnia gruntu 1 103 m2
status Przygotowywane do sprzedaży
województwo łódzkie
gmina Zduńsk Wola
powiat Zduńskowolski
miejscowość Zduńska Wola

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu o powierzchni 1103 m², położonego w miejscowości Zduńska Wola, ul. Grunwaldzka 7, powiecie zduńskowolskim, województwie łódzkim wraz posadowionymi na nim, stanowiącymi odrębną nieruchomość dwoma budynkami niemieszkalnymi: parterowym niepodpiwniczonym – o pow. 191,70 m²  i jednopiętrowym podpiwniczonym – o pow. 170,88 m². Dla przedmiotowej nieruchomości brak jest MPZP.  Nieruchomość zlokalizowana jest w południowo – wschodniej części miasta, w środkowej części osiedla mieszkaniowego Karsznice. Otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa i sklepy. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, która jest drogą urządzoną o nawierzchni asfaltowej z chodnikami i oświetleniem. Dojazd do nieruchomości jest nieskomplikowany i gwarantuje dobre skomunikowanie z nieruchomością.
Z chwilą sprzedaży, sprzedawca ustanowi w na rzecz Orange Polska S.A z siedzibą w Warszawie, nieograniczone w czasie, nieodpłatne, ograniczone prawa rzeczowe: w trybie art. 252 KC w postaci prawa użytkowania w budynku parterowym pomieszczenia o powierzchni  21,20  m² , natomiast w trybie art. 305¹ KC w postaci służebności przesyłu dla infrastruktury teletechnicznej znajdującej się w gruncie działki nr 259/1 o łącznej powierzchni 85,36 m².

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij