Nowy Staw – nieruchomość zabudowana

Szczegóły


Status: Wystawione do sprzedaży
Termin licytacji: 19.01.2022
Cena wywoławcza: 345 000 zł
  • powierzchnia użytkowa: 300,12 m2
  • powierzchnia gruntu: 440 m2
  • przedmiotowa nieruchomość znajduje się na terenie, dla którego nie ma obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

Ośrodek Infrastruktury w Gdańsku

tel.: +48 502 012 367

ul. Targ Rakowy 7/8

80-940 Gdańsk

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Nieruchomość zabudowana
powierzchnia użytkowa 300 m2
powierzchnia gruntu 440 m2
status Wystawione do sprzedaży
termin licytacji 19.01.2022
cena wywoławcza 345 000 zł
województwo pomorskie
gmina Nowy Staw
powiat Malborski
miejscowość Nowy Staw

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość będąca w użytkowaniu wieczystym położona w miejscowości Nowy Staw przy ul. Obrońców Westerplatte 8, powiat malborski, województwo pomorskie, stanowiąca zabudowaną działkę oznaczoną w ewidencji gruntów numerem 140 o powierzchni 0,0440 ha. Dla nieruchomości urządzona jest księga wieczysta nr GD1M/00005305/2 prowadzona przez Sąd Rejonowy w Malborku V Wydział Ksiąg Wieczystych.
Działka zabudowana jest stanowiącymi odrębny od gruntu przedmiot własności budynkami:
budynkiem biurowym o powierzchni użytkowej 265,20 m2
dwoma pozostałymi budynkami niemieszkalnymi (gospodarczymi) o powierzchni użytkowej odpowiednio 14,60 m2 i 20,32 m2.
Kształt działki regularny, zbliżony do kwadratu, teren płaski, chodnik z płyt chodnikowych. Częściowe ogrodzenie płotem betonowym  i z cegły, brama wjazdowa i furtka metalowe w ramkach na słupkach metalowych. Teren działki uzbrojony w sieć energetyczną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej – ulicy Obrońców Westerplatte stanowiącej działkę nr 141. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Nowy Staw uchwalonym Uchwałą Rady Miejskiej w Nowym Stawie dla fragmentu miasta Nowy Staw w rejonie ul. Obrońców Westerplatte  i ul. Gdańskiej, powyżej wymieniona działka znajduje się na obszarze oznaczonym jako: tereny zabudowy zwartej; strefa „A” ścisłej ochrony konserwatorskiej. W strukturze przestrzennej miasta obszar ten oznaczono jako „PC – strefa centralna”. Budynek położony na terenie działki 140 obr. 1 Nowy Staw przy ul. Obrońców Westerplatte 8 w Nowym Stawie, nie został  objęty  Gminną Ewidencją Zabytków.
Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowi: od strony północnej: ulica Obrońców Westerplatte, po przeciwnej stronie ulicy:  zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna; od strony wschodniej i zachodniej zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna; od strony południowej zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna. W dalszym sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa  mieszkaniowa wielorodzinna oraz usługowa. Nieruchomość położona jest w miejscu dobrej dostępności do  punktów usługowo – handlowych i użyteczności publicznej. W  pobliżu znajduje się Biedronka, Lewiatan, Poczta, centrum handlowe, banki, Rynek  Miejski (w odległości do 200 m) oraz inne punkty usługowo – handlowe. Dworzec PKP znajduje się ok. 450 m od nieruchomości. Odległość do drogi krajowej nr 55 wynosi ok. 2 km.

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij