Sadkowo – lokal użytkowy

Szczegóły


Status: Przygotowywane do sprzedaży
  •  lokal użytkowy o powierzchni 29,06 m2;
  •  brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego;
  •  wg studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka 39/1 położona jest na obszarze określonym jako pozostałe tereny rolne; projektowane sieci wodociągowe – kierunki przepływu.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

Ośrodek Infrastruktury w Szczecinie

tel.: 91 440 14 19 lub 502 019 781

ul. Niepodległości 41/42

70-940 Szczecin

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Lokal użytkowy
powierzchnia użytkowa 54 m2
status Przygotowywane do sprzedaży
województwo zachodniopomorskie
gmina Sadkowo
powiat Białogardzki
miejscowość Sadkowo

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności lokalu użytkowego o powierzchni użytkowej 29,06 m2, usytuowanego na parterze budynku mieszkalno – użytkowego, do którego przynależą:
trzy pomieszczenia mieszczące się na pierwszym piętrze w tym samym budynku, o łącznej powierzchni użytkowej 25,57 m2 oraz dwa pomieszczenia przynależne o pow. 38,60 m2, które usytuowane są w budynku gospodarczym, wraz ze związanym z tym lokalem udziałem w wysokości 0,6232 w częściach wspólnych budynku i we własności działki gruntu oznaczonego w ewidencji gruntów numerem 39/1 o powierzchni 0,2331 ha w miejscowości Sadkowo pod adresem Sadkowo 62, gmina Tychowo, powiat białogardzki. Budynek wyposażony jest w instalacje wodnokanalizacyjną, elektryczną.
Nieruchomość objęta jest księgą wieczystą KW Nr KO1B/00022412/6 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Białogardzie V Wydział Ksiąg Wieczystych.
Na terenie, na którym zlokalizowana jest przedmiotowa nieruchomość nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z Uchwałą Nr XXXI/201/21 Rady Miejskiej w Tychowie z dnia 23 lutego 2021 r. w sprawie uchwalenia zmiany „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Tychowo”, wskazana nieruchomość opisana jest jako: pozostałe tereny rolne; projektowane sieci wodociągowe – kierunki przepływu. Działka znajduje się w strefie B pośredniej ochrony konserwatorskiej.

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij