Bednary Kolonia – nieruchomość zabudowana

Szczegóły


Status: Przygotowywane do sprzedaży
  • powierzchnia działki 2800 m2
  • budynek niemieszkalny pow. użytkowa – 82,42 m2
  • teren objęty MPZP – oznaczenie 2.06.RMu – tereny zabudowy zagrodowej z mieszkaniowo-usługową
  • z chwilą sprzedaży, sprzedawca ustanowi w na rzecz Orange Polska S.A, nieograniczone w czasie, nieodpłatne, ograniczone prawa rzeczowe: w postaci prawa użytkowania w budynku pomieszczenia o powierzchni  16,95  m² , w postaci służebności przesyłu dla infrastruktury teletechnicznej w gruncie działki nr 65 o łącznej powierzchni 54,45 m².

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

Ośrodek Infrastruktury w Łodzi

tel.: 502 015 605

Al. Tadeusza Kościuszki 5/7

90-940 Łódź

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Nieruchomość zabudowana
powierzchnia użytkowa 83 m2
powierzchnia gruntu 2 800 m2
status Przygotowywane do sprzedaży
województwo łódzkie
gmina Nieborów
powiat Łowicki
miejscowość Bednary Kolonia

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu łącznego obszaru 2800 m², położonego w miejscowości Bednary Kolonia 45, powiecie łowickim, województwie łódzkim wraz posadowionym na nim, stanowiącym odrębną nieruchomość budynkiem niemieszkalnymi: parterowym niepodpiwniczonym – o pow. użytkowej 82,42 m².
Teren, na którym położona jest przedmiotowa nieruchomość, objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego zatwierdzonym Uchwałą Nr XXXV/119/05 Rady Gminy Nieborów z dnia 30 sierpnia 2005 roku, zgodnie z którym nieruchomość położona jest na obszarze oznaczonym jako 2.06.RMu – tereny zabudowy zagrodowej z mieszkaniowo – usługową.
Nieruchomość otoczona jest zabudową zagrodową oraz mieszkaniową jednorodzinną, w dalszym otoczeniu tereny wykorzystywane rolniczo, posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, która jest drogą urządzoną o nawierzchni asfaltowej. Dojazd do nieruchomości jest nieskomplikowany i gwarantuje dobre skomunikowanie.
Z chwilą sprzedaży, sprzedawca ustanowi w na rzecz Orange Polska S.A z siedzibą w Warszawie, nieograniczone w czasie, nieodpłatne, ograniczone prawa rzeczowe: w trybie art. 252 KC w postaci prawa użytkowania w budynku parterowym pomieszczenia o powierzchni  16,95  m² , natomiast w trybie art. 305¹ KC w postaci służebności przesyłu dla infrastruktury teletechnicznej znajdującej się w gruncie działki nr 65 o łącznej powierzchni 54,45 m².

 

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij