Lamkowo – lokal użytkowy

Szczegóły


Status: Przygotowywane do sprzedaży
  • powierzchnia użytkowa lokalu 60,10 m2
  • brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
  • ustanowienie na rzecz operatora telekomunikacyjnego, ograniczone prawo rzeczowe w postaci prawa użytkowania powierzchni 11,27 m2 jednego pomieszczenia na parterze budynku oraz służebności przesyłu o powierzchni 63,61 m2 dla infrastruktury teletechnicznej znajdującej się w i na gruncie działki.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

Wydział Zarządzania Nieruchomościami w Białymstoku

tel.: 502 338 116; 85 662 35 51

ul. Kolejowa 26

15-959 Białystok

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Lokal użytkowy
powierzchnia użytkowa 60 m2
status Przygotowywane do sprzedaży
województwo warmińsko-Mazurskie
gmina Barczewo
powiat Olsztyński
miejscowość Lamkowo

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy oznaczony nr 1 o powierzchni użytkowej 60,10 m², składający się z 4 pomieszczeń usytuowanych na parterze w budynku niemieszkalnym oraz jednego pomieszczenia przynależnego oznaczonego nr 1 w piwnicy w tymże budynku o powierzchni użytkowej 10,62 m2,  wraz z udziałem 7072/12839 w częściach wspólnych budynku oraz w prawie użytkowania wieczystego gruntu nr 286/1 obszaru 0,0540 ha położonego w miejscowości Lamkowo, gm. Barczewo, pow. olsztyński, woj. warmińsko-mazurskie. Przedmiotowa nieruchomość znajduje się na terenie, dla którego nie opracowano aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Barczewo dla działki nr 286/1 ustala się zapis jako: MNU1 – tereny rozwoju wielofunkcyjnej zabudowy związanej z istniejącymi jednostkami osadniczymi, częściowo jako pozostałe tereny nieoznaczone kierunkiem zagospodarowania. Działka nr 286/1 nie jest położona na obszarze rewitalizacji i zdegradowanym, oraz na obszarze specjalnej strefy rewitalizacyjnej. Nie zostały wydane warunki zabudowy oraz decyzje o ustaleniu celu publicznego.
Poczta Polska S.A. ustanowi na rzecz operatora telekomunikacyjnego  ograniczone prawo rzeczowe w postaci prawa użytkowania powierzchni 11,27 m2 jednego pomieszczenia na parterze budynku oraz służebności przesyłu o powierzchni 63,61 m2 dla infrastruktury teletechnicznej znajdującej się w i na gruncie działki.

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij