Łaziska – nieruchomość zabudowana

Szczegóły


Status: Przygotowywane do sprzedaży
 • powierzchnia użytkowa budynku: 98,91 m2
 • powierzchnia gruntu: 2100 m2
 • Zgodnie z postanowieniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przedmiotowa nieruchomość położona jest na obszarze oznaczonym symbolem „UP, UC – tereny usług publicznych i usług komercyjnych”

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

Ośrodek Infrastruktury w Lublinie

tel.: 81 710 63 25 lub +48 502 019 870

ul. Wacława Moritza 2

20-900 Lublin

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Nieruchomość zabudowana
powierzchnia użytkowa 98 m2
powierzchnia gruntu 2 100 m2
status Przygotowywane do sprzedaży
województwo lubelskie
powiat Opolski
miejscowość Łaziska

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 0,2100 ha, zabudowanej murowanym, parterowym, niepodpiwniczonym budynkiem biurowym o powierzchni użytkowej 98,91 m2 oraz budynkiem innym niemieszkalnym (gospodarczym) o powierzchni użytkowej 25,73 m2. Nieruchomość jest całkowicie ogrodzona – ogrodzenie z przęseł stalowych w części frontowej (północnej), z siatki na słupach stalowych osadzonych bezpośrednio w gruncie w części wschodniej i zachodniej oraz siatki na słupach stalowych osadzonych w cokole betonowym w części południowej. W północnym – frontowym ciągu ogrodzenia – brama wjazdowa dwuskrzydłowa rozwiewna oraz furtka. Działka częściowo utwardzona. W części południowo-zachodniej przez teren nieruchomości przebiega linia energetyczna NN, bezpośrednio przy południowej granicy placu zlokalizowana jest natomiast studnia.

Teren oferowanej do sprzedaży działki nr ewid. 444/1 uzbrojony jest w sieci: energetyczną niskiego napięcia, gminną sieć wodociągową, teletechniczną, lokalną sieć kanalizacji sanitarnej z odprowadzeniem ścieków do zbiorników gnilnych. Do wszystkich z wymienionych sieci wykonane są przyłącza do budynku biurowego.

Ponadto w gruncie działki znajdują się czynne elementy infrastruktury teletechnicznej, dla których ustanowione zostanie ograniczone prawo rzeczowe – służebność przesyłu, tj.:

 • odcinek kanalizacji teletechnicznej 4 otw. o łącznej długości 50 m i szerokości
  0,22 m + 0,5 m pas ochronny z każdej strony – razem powierzchnia 57,34 m2;
 • odcinek ziemnego kabla teletechnicznego o długości 80 m i szerokości 0,1 m + 0,5 m pas ochronny
  z każdej strony; razem powierzchnia 87,45 m2;
 • studnia TT SKO-6 – 3 szt. (jedna studnia przy budynku jest niezinwentaryzowana na mapie) o łącznej powierzchni wraz z pasem ochronnym 19,40 m2;
 • słupek kablowy przy jednej ze studni w pasie ochronnym studni (niezinwentaryzowany na mapie);
 • ziemny kabel teletechniczny o długości 3,5 m i szerokości 0,1 m + 0,5 m pas ochronny z każdej strony; razem 3,3 m2.

Nieruchomość zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Gminy Łaziska, przy drodze gminnej (113477L), która łączy się z drogą wojewódzką 747 i prowadzi do mostu na Wiśle
w Kamieniu, w odległości ok. 10 km od Opola Lubelskiego, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej zagrodowej oraz zabudowy poprzemysłowej.

Zgodnie z postanowieniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przedmiotowa nieruchomość położona jest na obszarze oznaczonym symbolem „UP, UC – tereny usług publicznych i usług komercyjnych”.

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij