Ludwikowice Kłodzkie – nieruchomość niezabudowana

Szczegóły


Status: Przygotowywane do sprzedaży
  • powierzchnia gruntu: 0,2011 ha
  • w MPZP działka przeznaczona jest na cele zabudowy zagrodowej, obiektów gospodarczych wraz z obiektami usługowymi o charakterze rolniczym dopuszczonej do realizacji na terenach użytkowanych rolniczo wiejskich układów osadniczych

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

Ośrodek Infrastruktury we Wrocławiu

tel.: 71 360 3971

ul. Ibn Siny Awicenny 21

50-900 Wrocław

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Nieruchomość niezabudowana
powierzchnia gruntu 2 011 m2
status Przygotowywane do sprzedaży
województwo dolnośląskie
gmina Nowa Ruda
powiat Kłodzki
miejscowość Ludwikowice Kłodzkie

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 90/4 o powierzchni 0,2011 ha w miejscowości Ludwikowice Kłodzkie, w gminie Nowa Ruda, powiecie kłodzkim, województwie dolnośląskim, objętej księgą wieczystą nr SW2K/00005524/0 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Kłodzku, V Wydział Ksiąg Wieczystych.
Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przyjętym Uchwałą Rady Gminy Nowa Ruda nr 225/XXXIX/2006 z dnia 27 października 2006 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Nowa Ruda dla części wsi Ludwikowice. Działka niezabudowana nr 90/4 przeznaczona jest na cele zabudowy zagrodowej, obiektów gospodarczych wraz z obiektami usługowymi o charakterze rolniczym dopuszczonej do realizacji na terenach użytkowanych rolniczo wiejskich układów osadniczych, leży w graniach terenu oznaczonego na rysunku planu symbolem R1.
Kształt działki regularny, zbliżony do trapezu. Rzeźba terenu lekko nachylona. W sąsiedztwie działki dostępna energia elektryczna i wodociąg. Działka zakrzaczona, nieliczne zadrzewienia drzew gatunków szybkorosnących.

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij