Niegowić – nieruchomość zabudowana

Szczegóły


Status: Wystawione do sprzedaży
Termin licytacji: 11.07.2023
Cena wywoławcza: 130 000 zł
  • wg MPZP nieruchomość leży na terenach MN 1 tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, KDL teren dróg publicznych klasa lokalna
  • powierzchnia działki 300 m2
  • powierzchnia użytkowa budynku 107,88 m2

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

Ośrodek Infrastruktury w Krakowie

tel.: 17 853 85 45 lub 725 233 183

ul. Stanisława Moniuszki 1

35-017 Rzeszów

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Nieruchomość zabudowana
powierzchnia użytkowa 108 m2
powierzchnia gruntu 300 m2
status Wystawione do sprzedaży
termin licytacji 11.07.2023
cena wywoławcza 130 000 zł
województwo małopolskie
gmina Gdów
powiat Wielicki
miejscowość Niegowić

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana  budynkiem usługowym (byłego urzędu pocztowego) o powierzchni użytkowej 107,88 m2, położona w miejscowości Niegowić, gminie Gdów, powiecie wielickim. Powierzchnia działki  gruntu na której posadowiony jest budynek wynosi 255 m2 i oznaczona jest w ewidencji gruntów jako działka nr 294/5.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przedmiotowa nieruchomość leży na terenach: MN 1 tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, KDL teren dróg publicznych klasa lokalna, a w granicach działki znajdują się strefa centrum i strefa ochrony konserwatorskiej.
Nieruchomość zabudowana parterowym, wolnostojącym budynkiem o konstrukcji drewnianej na podmurówce ceglanej, kryty dachówką ceramiczną. Wykonany w stylu dawnego wiejskiego dworku z zadaszoną werandą wspartą na drewnianych kolumnach. Przed budynkiem znajduje się utwardzony parking na 4 samochody. Działka posiada kształt regularnym zbliżonym do prostokąta, przylegająca do drogi asfaltowej o korzystnym inwestycyjnie obrysie, ukształtowanie terenu płaskie bez wyraźnej mikrorzeźby. Nieruchomość ma dostęp do infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej oświetleniowej, sieć wodna z ujęcia lokalnego oraz kanalizację sanitarną (zbiornik bezodpływowy). Ujęcie wody oraz zbiornik fekalny (szambo) znajduje się na działce sąsiedniej nie będącej w użytkowaniu wieczystym Poczty Polskiej. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dojazd do nieruchomości możliwy jest przez drogę powiatową oraz drogi gminne po których kursują autobusy komunikacji państwowej jak i prywatnej (busy). W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, kościół, sklep, przystanek bus.

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij