Podwiesk, nieruchomość niezabudowana 180/1

Szczegóły


Status: Wystawione do sprzedaży
Termin licytacji: 29.05.2024
Cena wywoławcza: 50 000 zł
  • niezabudowana działka gruntu o powierzchni 842 m2
  • brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, wg studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Chełmno, działka położona jest w II przestrzennej jednostce strukturalnej – osadniczo-ekologicznej, w strefie zabudowanej wraz z terenami o rozpoczętym procesie urbanizacji, tereny wymagające modernizacji i przekształceń lub uzupełnień

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

Ośrodek Infrastruktury w Gdańsku

tel.: 502 016 677

ul. Targ Rakowy 7/8

80-940 Gdańsk

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Nieruchomość niezabudowana
powierzchnia gruntu 842 m2
status Wystawione do sprzedaży
termin licytacji 29.05.2024
cena wywoławcza 50 000 zł
województwo kujawsko-Pomorskie
gmina Chełmno
powiat Chełmiński
miejscowość Podwiesk

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości o numerze 180/1 obszaru 0,0842 ha położonej w miejscowości Podwiesk 29, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko – pomorskie. Nieruchomość objęta jest księgą wieczystą KW Nr TO1C/00016512/1 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Chełmnie V Wydział Ksiąg Wieczystych.

Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Chełmno, działka położona jest w II przestrzennej jednostce strukturalnej-osadniczo-ekologicznej, w strefie zabudowanej wraz z terenami o rozpoczętym procesie urbanizacji, tereny wymagające modernizacji i przekształceń lub uzupełnień. Działka nie leży w strefie, co do której została podjęta przez radę gminy uchwała o ustanowieniu obszaru rewitalizacji zastrzegająca prawo pierwokupu na rzecz gminy.

Przez działkę przebiegają sieci infrastruktury technicznej, nie będące własnością Poczty Polskiej S.A. Zawarta jest umowa dzierżawy gruntu o powierzchni 28,60 m2 z Orange Polska S.A. Umowa zawarta jest na potrzeby eksploatacyjne infrastruktury technicznej na czas oznaczony.

Nieruchomość posiada dostęp do infrastruktury technicznej: elektrycznej, wodociągowej i kanalizacyjnej. Dogodny dojazd do działki możliwy z drogi publicznej łączącej Chełmno z Grudziądzem, brak urządzonego dla niej wjazdu.

 

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij