Popów ul. W. S. Reymonta 119 – nieruchomość zabudowana

Szczegóły


Status: Przygotowywane do sprzedaży
  • powierzchnia działki gruntu 510 m2
  • powierzchnia zabudowy budynku biurowego 141 m2
  • według zapisów w Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Popów zatwierdzonym Uchwałą Nr 185/XXIX/2021 Rady Gminy Popów z dnia 13.01.2021 r. nieruchomość położona jest na terenie zabudowy usługowej, w tym usługi publiczne (służba zdrowia, opieka społeczna, kultura, administracja).

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

Ośrodek Infrastruktury w Katowicach

tel.: 32 253 23 49, 519 034 724

Plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej 7

40-940 Katowice

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Nieruchomość zabudowana
powierzchnia użytkowa 155 m2
powierzchnia gruntu 510 m2
status Przygotowywane do sprzedaży
województwo śląskie
gmina Popów
powiat Kłobucki
miejscowość Popów

Popów_Reymonta_119_ Załącznik do RegulaminuPrzedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości , oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 114/4, o powierzchni 0,0510 ha, wraz z posadowionym na niej, stanowiącym odrębny od gruntu przedmiot własności, pozostałym budynkiem niemieszkalnym o powierzchni zabudowy 141m2, położnej w miejscowości Popów przy ul. W.S. Reymonta 119, gminie Popów, powiecie kłobuckim, województwie śląskim. Przedmiotowy obszar nie podlega ustaleniom obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Według zapisów w Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Popów zatwierdzonym Uchwałą Nr 185/XXIX/2021 Rady Gminy Popów z dnia 13.01.2021 r. nieruchomość położona jest na terenie zabudowy usługowej, w tym usługi publiczne (służba zdrowia, opieka społeczna, kultura, administracja). Nieruchomość objęta jest Księgą Wieczystą nr CZ2C/00000690/2 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Częstochowie X Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Kłobucku.

Budynek wolnostojący parterowy z poddaszem częściowo użytkowym, częściowo podpiwniczonym, został wybudowany w technologii tradycyjnej tj. murowany. Sąsiedztwo nieruchomości stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz budynki gospodarcze. W sąsiedztwie położone są także obiekty handlowe oraz działki niezabudowane. Działka posiada kształt nieregularny zbliżony do trapezu. Nieruchomość ma dostęp do infrastruktury technicznej (elektryczna, wodociągowa), odprowadzenie ścieków do szamba. Istnieje możliwość podłączenia do kanalizacji miejskiej. Wjazd i wyjazd na działkę bezpośrednio z ulicy Reymonta. Nieruchomość ogrodzona.

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij