Wola Zadybska – nieruchomość zabudowana

Szczegóły


Status: Przygotowywane do sprzedaży

Nieruchomość zlokalizowana w strefie centralnej miejscowości Wola Zadybska, przy drodze powiatowej (1412L), w odległości ok. 5 km od drogi ekspresowej S17, w otoczeniu zabudowy usługowej oraz mieszkaniowej jednorodzinnej.


Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

Wydział Zarządzania Nieruchomościami w Lublinie

tel.: 81 710 63 25 lub +48 502 019 870

ul. Wacława Moritza 2

20-900 Lublin

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Nieruchomość zabudowana
powierzchnia użytkowa 45 m2
powierzchnia gruntu 279 m2
status Przygotowywane do sprzedaży
województwo lubelskie
gmina Kłoczew
powiat Rycki
miejscowość Wola Zadybska

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 0,0279 ha, zabudowanej murowanym, parterowym, niepodpiwniczonym budynkiem biurowym o powierzchni użytkowej 45,40 m2. Nieruchomość jest częściowo ogrodzona – siatką stalową wraz z furtką od strony północnej. Działka częściowo utwardzona kostką Bauma – od strony zachodniej. Od południowej strony znajdując się nasadzenia ozdobne – drzewa iglaste, infrastruktura naziemna teletechniczna oraz słup energetyczny.

Teren oferowanej do sprzedaży działki nr ewid. 204/4 uzbrojony jest w sieci: energetyczną, wodociągową, teletechniczną. Do budynku zlokalizowanego na nieruchomości zostały doprowadzone przyłącza z wszystkich wymienionych sieci. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną oświetleniową, gniazd wtyczkowych, wentylację grawitacyjną, wodociągową i odgromową. Brak instalacji kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania.

Ponadto w gruncie działki znajdują się czynne elementy infrastruktury teletechnicznej o łącznej powierzchni 72,90 m2, dla których ustanowione zostanie ograniczone prawo rzeczowe – służebność przesyłu dla: odcinków ziemnych kabli teletechnicznych o długości 40 m i szerokości 0,1 + 0,5 m pas ochronny z każdej strony; odcinków ziemnych kabli energetycznych o łącznej długości 12 m
i szerokości 0,1 + 0,5 m pas ochronny z każdej strony, studni SKR-2; szafy TT, szafy ONU i słupek energetyczny.

Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum miejscowości, przy drodze powiatowej (1412L),
w odległości ok. 5 km od drogi ekspresowej S17, w otoczeniu zabudowy usługowej oraz mieszkaniowej jednorodzinnej, w odległości około 20 km na północ od miasta powiatowego Ryki oraz ok. 85 km na północny-zachód od stolicy województwa Lublina.

Zgodnie z postanowieniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przedmiotowa nieruchomość położona jest na obszarze oznaczonym symbolem „68U – tereny zabudowy usługowej (98%); 01(b)KZ – tereny w liniach rozgraniczających drogi zbiorczej w pasie głębokości 2,5 m (2%)”. Nieprzekraczalna linia zabudowy (11m). Strefa ochrony konserwatorskiej zabytków archeologicznych (100%).

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij