Jedzbark – nieruchomość zabudowana

Szczegóły


Status: Przygotowywane do sprzedaży
  • powierzchnia łączna działek gruntu 1100 m2
  • powierzchnia użytkowa budynku 243 m2
  • brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, wg Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy nieruchomość znajduje się na terenie Rozwoju wielofunkcyjnej zabudowy związanej z istniejącymi jednostkami osadniczymi

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

Wydział Zarządzania Nieruchomościami w Białymstoku

tel.: 502 338 116; 85 662 35 51

ul. Kolejowa 26

15-959 Białystok

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Nieruchomość zabudowana
powierzchnia użytkowa 243 m2
powierzchnia gruntu 1 100 m2
status Przygotowywane do sprzedaży
województwo warmińsko-Mazurskie
gmina Barczewo
powiat Olsztyński
miejscowość Jedzbark

Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania nieruchomości  gruntowej składającej się z działki niezabudowanej nr 290/1 o pow. 100 m2   i zabudowanej nr 290/2 o pow. 1000 m2 wraz z posadowionym na niej  budynkiem biurowym  o powierzchni użytkowej 243,06 m2, położonej w miejscowości Jedzbark,  gminie Barczewo, powiecie olsztyńskim, województwo warmińsko-mazurskie. Łączna powierzchnia działek  gruntu, wynosi 0,1100 ha. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy nieruchomość znajduje się na terenie Rozwoju wielofunkcyjnej zabudowy związanej z istniejącymi jednostkami osadniczymi.

Teren nieruchomości jest ogrodzony płotem z siatki w ramkach stalowych, działka nr 290/2 jest zabudowana budynkiem biurowym. Kształt kompleksu działek jest zbliżony do prostokąta, ukształtowanie terenu płaskie – góruje on nieco nad przyległą ulicą. Teren jest uzbrojony w sieć elektroenergetyczną, telekomunikacyjną i wodociągową.

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij