Bytyń – nieruchomość zabudowana

Szczegóły


Status: Przygotowywane do sprzedaży
  • powierzchnia działki gruntu 1048 m2
  • powierzchnia użytkowa pozostałego budynku niemieszkalnego 88,75 m2
  • zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Kaźmierz, teren obejmujący przedmiotową nieruchomość znajduje się na obszarze przeznaczonym pod funkcję usługową

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

Ośrodek Infrastruktury w Poznaniu

tel.: 61 869 71 54, +48 502 196 657

ul. Głogowska 17

60-943 Poznań

informacje o nieruchomości

charakter nieruchomości Nieruchomość zabudowana
powierzchnia użytkowa 89 m2
powierzchnia gruntu 1 048 m2
status Przygotowywane do sprzedaży
województwo wielkopolskie
gmina Kaźmierz
powiat Szamotulski
miejscowość Bytyń

Prawo użytkowania wieczystego nieruchomości stanowiącej działkę oznaczoną w ewidencji gruntów numerem 180/2  o powierzchni 0,1048 ha wraz z posadowionym na niej, stanowiącym odrębną nieruchomość pozostałym budynkiem niemieszkalnym o powierzchni użytkowej 88,75 m2, położonej w miejscowości Bytyń przy ul. Szkolnej 2, gmina Kaźmierz, powiat szamotulski, województwo wielkopolskie, objętej księgą wieczystą nr PO1A/00023890/1, prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Szamotułach V Wydział Ksiąg Wieczystych.  Nieruchomość położona jest na terenie, dla którego nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Kaźmierz, teren obejmujący przedmiotową nieruchomość znajduje się na obszarze przeznaczonym pod funkcję usługową.
Wieś Bytyń to wieś sołecka w województwie Wielkopolskim w powiecie szamotulskim, w gminie Kaźmierz. Położona jest ona w odległości ok. 7,5 km od m. Kaźmierz (siedziba gminy) i ok. 36 km od Poznania. Leży ona przy drodze krajowej nr 92.
Nieruchomość położona jest na obrzeżach wsi. W niedalekim sąsiedztwie od nieruchomości znajduje się rozległy park pałacowy oraz jezioro. Ponadto we wsi jest szkoła podstawowa z oddziałami przedszkolnymi. Bezpośrednio przy nieruchomości znajduje się sklep ogólnospożywczy. Tereny mają zasadniczo charakter rolniczy. W najbliższym sąsiedztwie nieruchomości znajdują się budynki mieszkalne jednorodzinne. Wieś liczy ok. 540 mieszkańców.

lokalizacja na mapie

wyznacz trasę dojazdu


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij